תיקון מקררים באילת

תיקון מקררים באילת

המקרר שלכם הפסיק לעבוד ולקרר? הצטברות של קרח? תקלה בגוף החימום? חושדים שיש לכם דליפת גז? ישנן תקלות שונות אשר עלולות להתפתח במהלך שנות פעילותו של המקרר הביתי שלנו ונדרש תיקון מקררים באילת. אפילו שאתם נחשבים כבעלי ידי זהב, ובעלי כישרון בתיקונים שונים בתוך הבית שלכם. יחד עם זאת, יש להקדים ולומר, כי למרות שאתם כישרוניים – מומלץ בחום שלא לנסות ולתקן בעצמכם את המקרר שלכם ולהזמין טכנאי מקררים באילת.

טיפים לשמירה על מקרר

  1. הרחק את המקרר מהקיר לפחות 15 ס״מ והשאר מקום לכניסת אויר למניעת התחממות של המדחס.
  2. במקררים בעלי פיקוד אלקטרוני רצוי לנתק את המקרר מהחשמל בשעת הניקוי המקרר.
  3. רצוי להזיז את המקרר במצב עמידה אך אם הדבר אינו אפשרי יש להשאיר את המקרר במצב עמידה לפחות 12 שעות לפני הפעלה.
  4. במקרה שהמקרר כבוי כדאי מאוד לדאוג להפעיל את המקרר לפחות פעם בחודש.
  5. אין לעשות שימוש בכלים חדים לניקוי המקפיא, על מנת שלא לפגוע במערכת הגז במקרר ובמבנהו.
  6. כאשר מנתקים את התקע של המקרר מהשקע, יש להמתין מינימום 5 דקות עד להחזרת התקע לשקע. אם מחזירים את התקע מיד, סביר מאוד להניח שהמדחס יסיים את תפקידו.

תיקון מקררים באילת עשה זו בעצמך

כאמור, מי שמנסה לבצע בעצמו תיקון מקררים באילת, יכול רק לגרום לנזק גדול יותר. ניקח למשל מצב שבו אתם מזהים הצטברות של קרח על צינורות הגז – מצאתם את מקור הבעיה. עם זאת, ניסיון לא זהיר לחצוב את הקרח יכול לגרום לפיצוץ בצינורות הגז, ומכאן לתקלה הרבה יותר גדולה במקרר ולדליפה של גז הקירור. כך, תקלה שהייתה יכולה להיפתר בקלות עם טכנאי מקררים באילת מקצועי בעלות של 150 ש"ח, הופכת לתיקון בעלות של 700 ש"ח.

אמצעי זהירות

המקרר הוא מכשיר חשמלי לכל דבר ועניין. אדם שאין לו הכשרה בחשמל ובאמצעי זהירות עלול לנסות ולתקן את המקרר בעצמו, כאשר המקרר עדיין מחובר לחשמל ולחשוף אותו להתחשמלות. במצב כזה אתם חשופים לתקלות חשמל שונות מה גם שאפשר שהתקלה במקרר מקורה בכלל בתקלת חשמל, דבר שרק טכנאי מקררים עם ציוד לאיתור חשמל יוכל לגלות. במצב כזה אתם פשוט מסכנים את עצמכם!

טכנאי מקררים באילת

לכן, אם אתם מגלים תקלה כלשהי במקרר יש ליצור קשר עם שירות של תיקון מקררים באילת. אין צורך לנסות להתעסק עם חשמל. טכנאי מקררים באילת מקצועי יגיע במהירות ויטפל בבעיה, ואתם תוכלו ליהנות מראש שקט ואחריות.Call Now Button
נגישות