התקנת מזגן באילת

התקנת מזגן באילת

קיץ באילת ללא מזגן לא קיים. לא קשה למצוא לכך הסברים, ובכלל זה הקיץ הישראלי, שנוטה להיות חם במיוחד, בנוסף הטמפרטורות הנמוכות באילת במהלך חודשי החורף. מזגן בחורף בטיחותי יותר מאשר תנורי חימום שמדי שנה גורמים לשריפות ונזקים כבדים. כיום מוצעים אינספור דגמים של מזגנים. לאחר קניית המזגן יש לתת את הדעת על התקנת המזגן באילת: איך זה מתבצע? על ידי מי? המיקום של המזגן בחלל החדר? וכמה זה עולה? אנחנו נתייחס לשאלות אלה ואחרות.

כיצד מתבצע התקנת מזגן באילת?

שני סוגים של מזגנים נפוצים מאוד הם מזגן עילי ומזגן מיני מרכזי. התשובה חייבת להתייחס לשני הסוגים הנפוצים ביותר של מזגנים כיום, אשר כל אחד מהם מצריך הליך שונה של התקנת המזגן.

  1. מזגן עילי, המיועד לחמם או לקרר חדר אחד בלבד, ומאופיין בעוצמה קטנה יחסית (עד 2.5 כוח סוס). מזגן זה כולל בתוכו יחידה פנימית וחיצונית: הפנימית היא למעשה יחידת הקירור, בה המזגן מפיץ את האוויר בחלל החדר. הרכיב השני הוא יחידת המדחס, המותקנת מחוץ לקיר החדר, ומחוברת אל המערכת הפנימית באמצעות צינורות וכבלי חשמל.
  2. מזגן מיני מרכזי, עליכם לדעת, שהליך ההתקנה הוא מעט מורכב יותר מאשר המזגן העילי. התכנון שנדרש כאן הוא מקיף הרבה יותר, וחייב להתבסס על תוכנית מפורטת, הכוללת בתוכה את כל יחידות המזגן, החיבורים או הצינורות שיעברו בין קירות הבית. מומלץ לדאוג להתקנת המזגן כבר בשלבים הראשונים של תכנון הבית, לפני שעוברים להתגורר בו בפועל.

בגוגל וביוטיוב תוכלו למצוא מדריכים המתייחסים לשלבים השונים של התקנת מזגן ואפילו סרטונים שמתארים שלב אחרי שלב. עם זאת, אפשר לפנות למתקין מזגנים באילת עבור התקנת המזגן באילת ולא לבצע באופן עצמאי את התקנת המזגן שדורש חדירה לתשתיות הבית ועבודות חשמל אלא לפנות מראש לטכנאי מזגנים מקצועי, לקבלת ייעוץ ודרכי פעולה.

מתקין מזגנים באילת

אם החלטתם לפנות למתקין מזגנים אז תבחרו באיש מקצוע איכותי. יש לתחקר את הניסיון המקצועי שלו, לראות שעבר הכשרה מתאימה בתחום ורצוי גם כזה המציע אחריות על ההתקנה. יענקלה מתקין מזגנים באילת מציע שירותי התקנת מזגן באילת במחיר הוגן ואחריות מלאה.

כמה עולה התקנת מזגן באילת?

מחירי התקנה של מזגן באילת הם משתנים בהתאם למורכבות ההליך ודרישות העבודה. טווח מחירים סטנדרטי עומד על כמה מאות שקלים עבור התקנת מזגן עילי, בעוד שבמזגן מיני מרכזי המחיר עשוי להגיע לאלפי שקלים. כמובן שכאשר יש תשתית מוכנה בבית, התקנת המזגן נהיית זולה יותר.Call Now Button
נגישות